top of page
Ratas_square_small.png

Andrei Korobeinik on edu saavutanud ettevõtluses, poliitikas ja paljudes teistes eluvaldkondades. Ta on käivitanud edukaid idufirmasid. Riigikogus olles juhtis ta eelnõu menetlust, mis pälvis aasta parima seaduse tiitli. Andrei on olnud tegus Eesti Maleliidu president ja võitnud mitmeid auhindu rahvusvahelistes mälumängudes.

 

Just sellist inimest on uuele Keskerakonnale vaja ja mul on hea meel, et Andrei on meie meeskonnaga liitunud. Toetan Andrei Korobeiniku kandidatuuri Riigikogu valimistel 3. märtsil!

Jüri Ratas, Eesti Vabariigi peaminister, Keskerakonna esimees

p-a_2.png

Olen kokku puutunud Andreiga nii äris kui mälumängudes. Loodan et ka tulevikus saame teha palju asju koos. Andrei on kiire mõtlemisega, efektiivne ja sihikindel, ta näeb suurt pilti ja pöörab tähelepanu detailidele.

 

Tarku inimesi ei ole maailmas ülemäära palju. Võimalik, et Eesti parlamendis on olukord teistsugune, kuid siiski olen kindel et Andrei Korobeiniku positiivsed omadused leiaksid seal suurepärase rakenduse.

Maksim Potašev, ärikonsultant, tarkade klubi „Mis? Kus? Millal?“ mängija

Asjatundjate arvates oli minu Vene teatri periood lühike kuid produktiivne. Selle aja jooksul olen ma teinud tihedat koostööd Andrei Korobeinikuga, kes juhtis teatri nõukogu. Kõik selle perioodi saavutused olid tingitud muuhulgas ka tema mitteformaalse huviga teatri käekäigu vastu, teiste nõukogu liikmete kohta ei saa kahjuks sama öelda. Andrei käivitas mitu edukat kampaaniat mis on toonud teatrile nii uusi vaatajaid kui ka paremat mainet. Andrei oskab püstitada konkreetseid ülesandeid, objektiivselt hinnata olukorda, ta saavutab tulemuse efektiivselt ning ilma liigse kärata.

Svetlana Jantšek, teatrifestivali "Kuldne Mask Eestis" korraldaja

1.jpg
bottom of page