top of page

Minu poliitika

Stacks of Coins

Maksud

Toome tagasi kõrgepalgalised töökohad Eestisse!

Kõrged tööjõumaksud on probleem, mis takistab kõrgepalgaliste töökohtade loomist Eestisse ja vähendab maksulaekumisi Eesti riigieelarvesse. Sotsiaalmaksulae kehtestamine on esimene konkreetne samm olukorda lahendamiseks.

Woman and child on a dock

Riik

Lõpetame hallide passide väljaandmise Eesti lastele

Eestis sünnib iga aasta 15-20 last kes saavad halli passi. See on eelmise sajandi relikt, tänapäeval peab hallide passide taastootmisele lõpu panema. Sellest võidavad kõik - nii Eesti inimesed kui ka Eesti riik.

Chemistry Students

Haridus

Õpetame malet algklassi õpilastele et arendada nende vaimset võimekust

Kui laps õpib malet noorena, siis see arendab tema loomingulisust, kriitilist ning ebastandardset mõtlemist. Need on äärmiselt vajalikud oskused tänases maailmas. Õpetame malet 2. klassi õpilastele nii eesti kui vene keelse õppega koolides.

Painted Heart

Eelarve

Osa riigieelarvest inimestele otsustada iga aasta

Katuseraha jagamise asemel riigikogus laseme Eesti elanikel pakkuda projekte mida peab rahastama riigieelarvest. Selle üle, mis projektid saavad rahastatud, otsustavad inimesed. 

Elder woman and her caretaker

Pension

Toetame pensionifondide investeeringuid Eestisse, vähendame haldustasusid

Eesti pensionifondide tootlused on teiste riikidega võrreldes ühed kehvemad. Toetame pensionivarade investeerimist Eestisse, piirame fondide haldustasusid, liberaliseerime turgu uute investeerimisinstrumentide abil. 

bottom of page