Kaja Kallas
Mul on hea meel, et just Reformierakonnas on nendel valimistel mitu saadikukandidaati, kes pole mitte ainult noored, vaid on oma erialal väga edukad ja kompetentsed. Soovitan kõikidel Pärnu linna ja maakonna elanikel, kelle eesmärgid ja unistused on veel teostamata, hääletada Andrei poolt. Kaasaegse riigi mõtteviis, mida ta esindab, on ideede elluviimiseks ja soovide täitmiseks parim võimalik keskkond.
Valdo Randpere
Eestimaa vajab efektiivsust ja kompetentsi. Samuti ausust ja suurt töövõimet. Riik vajab inimesi, kes on oma erialal midagi saavutanud ning soovivad ühiskonna arengusse anda oma panuse. Seetõttu vaatan heameelega Andrei otsust osaleda riigikogu valimistel ja soovitan teda kõikidele neile, kes soovivad arenevat ja – nagu ta ise ütleb – kaasaegset riiki.
Keit Pentus
Kui soovime tugeva majandusega, haritud riiki, kus hoitakse ja hinnatakse ettevõtlikke inimesi, siis on tähtis, et selliseid tegijaid oleks ka riigijuhtide hulgas. Mina soovitan kõigil Pärnu inimestel, kes peavad tähtsaks, et Eesti oleks pidevalt arenev, innovaatiline, kaasaegne riik - hääletage parlamendi valimistel Andrei Korobeiniku poolt!